Naukowcy chcą sklonować Johna Lennona, uzyskując DNA z jego zęba

Kategorie: 

Trzeba przyznać, że naukowcy wciąż zaskakują nas swoimi pomysłami. Wielu fanów legendarnego muzyka, Johna Lennona, jest podekscytowanych na samą wieść o tym, że odbędą się próby mające na celu jego sklonowanie.

 

Pomysłodawcą jest pewien kanadyjski dentysta Michael Zuk, który ma najwyraźniej jakąś manię na punkcie zębów. Kanadyjczyk napisał książkę o zębach znanych osobistości, natomiast w swojej kolekcji posiada niesamowitą ilość zębów sławnych ludzi. Dentysta nabył ząb Lennona na aukcji w 2011 roku, za którego zapłacił ponad 30 tysięcy dolarów. Początkowo ludzie uważali, że sam zakup za tak wysoką cenę jest czymś niepoważnym, jednak dopiero teraz plany wyszły na światło dzienne.

 

Dr. Zuk ogłosił całkiem niedawno, że rozpoczął współpracę z amerykańskimi specjalistami i wspólnymi siłami będą starać się pozyskać DNA z zęba muzyka. Ząb podobno już jest w posiadaniu naukowców którzy mają nadzieję, że kod genetyczny zdobędą już w najbliższej przyszłości. Kanadyjski dentysta uważa, że skoro udało się już sklonować owce i dinozaury, to John Lennon prawdopodobnie będzie następny w kolejce.

 

Jeśli sklonowanie słynnego muzyka zakończy się sukcesem, istnieje możliwość że fani innych, znanych z przeszłości osób również będą chcieli aby naukowcy "przywrócili ich do życia". Mogą to być na przykład Michael Jackson czy Elvis Presley. Należy jednak brać pod uwagę, że nie każdemu może się spodobać taka zabawa w Boga.

 

 

 

Źródło: http://www.mirror.co.uk/news/weird-news/beatles-fan-clone-john-lennon-2204442

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika ..pies

Tylko czy taki klon  bedzie

Tylko czy taki klon  bedzie umial spiewac?..moze to dobre dla osob ktore traca przyjaciela np:psa ,ludzi jak zaczna "tworzyc" to dopiero bedzie cyrk np podrabiany komornik ,glina ale by kasy natrzepal   biorac przedtem kredyt na klona  .....

Skomentuj

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd><img><h5>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Emotki będą zastępowane odpowiednimi ikonami.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, aby zabezpieczyć witrynę przed spamem